iS - OPIEKA NAD PACJENTEM CHORYM NA NOWOTWÓR

PROTOKÓŁ DLA PACJENTA

PRZED POŁUDNIEM

PO POŁUDNIU

Integralnymi częściami tego protokołu są POLY-VITAMIN™ SERUM i PRO-HEAL™ SERUM ADVANCE +. Zaobserwowano, że POLY-VITAMIN™ SERUM znacznie poprawia wygląd uszkodzonej skóry i przyczynia się do ogólnej poprawy jej integralności. Jest to łagodna a jednocześnie silnie działająca formuła, która dobrze sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej i może być stosowana na całym ciele. Ponadto ma ona na celu skuteczne dostarczanie kluczowych witamin B5 i B3. Aktualnie prowadzone są badania kliniczne, w których mówi się o lepszym gojeniu się zapalenia skóry wywołanego przez napromieniowanie po zastosowaniu POLY-VITAMIN™ SERUM.

PRO-HEAL™ SERUM ADVANCE + jest to wyjątkowa formuła, w skład której wchodzą udoskonalona przez nas naukowo witamina C (kwas L askorbinowy), Olea europea (wyciąg z liści oliwki), witamina E (alfa tokoferol) oraz witamina A (retinol). Formuła ta zapewnia najlepszą proponowaną przez nas ochronę antyoksydacyjną. Aby zminimalizować uszkodzenia skóry wywołane przez napromieniowanie, zalecamy rozpoczęcie stosowania produktu na kilka tygodni przed rozpoczęciem leczenia.

HYDRA-COOL™ SERUM ma na celu odmłodzenie i nawilżenie skóry oraz przyniesienie jej ulgi. W skład tej odświeżającej formuły wchodzą najlepsze przeciwutleniacze oraz kluczowe substancje pochodzenia roślinnego i substancje odżywcze i jest ona szczególnie skuteczna w sytuacji gdy skóra potrzebuje natychmiastowej ulgi po poparzeniu słonecznym lub napromieniowaniu. HYDRA-COOL™ SERUM można stosować kilka razy dziennie, aby zapewnić dodatkowe nawilżenie, a gdy zachodzi taka potrzeba można go stosować bezpośrednio po radioterapii.

SUPER SERUM™ ADVANCE + może zostać wprowadzony do protokołu opieki nad pacjentem cierpiącym na nowotwór zaraz po zakończeniu chemo- i radioterapii. W miejscu stosowania produktu nie mogą występować rany otwarte. SUPER SERUM™ ADVANCE + zapewnia świetną ochronę antyoksydacyjną i zdecydowanie zaleca się jego stosowanie do redukcji tkanki bliznowatej. Może on zostać wprowadzony do protokołu porannego lub popołudniowego zamiennie za PRO-HEAL™ SERUM ADVANCE +.