"Stosuję produkty IS Clinical w mojej Klinice Chirurgii Plastycznej w Katowicach. Zabiegi na twarz, takie jak: „Kompleksowe Odmładzanie”, „Kompleksowe Odświeżanie”, czy zabieg „Promienne Oczy” wygładzają i ujędrniają skórę dając natychmiastowy efekt odświeżenia dla zmęczonej skóry. Pobudzają one mikrocyrkulację i zapewniaja maksymalne nawilżenie. Zabiegi te pomagają zachować efekt odmłodzenia po operacjach plastycznych twarzy.
Lek.med. Jerzy Wilgus, Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Katowice

"To bardzo dobre produkty. Zazwyczaj jestem bardzo nieufny, jeśli chodzi o produkty kosmetyczne, ale ponieważ sam używam między innymi Hydra Cool Serum po goleniu i widzę, że moja skóra jest nawilżona i ukojona, mogę je Państwu szczerze polecić"
Lek.med. Jerzy Wilgus, Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Katowice

"Używam Youth Complex i czuję jak moja skóra ulega odmłodzeniu. Zauważyłam znaczną poprawę jakości skóry, jej nawilżenia i napięcia. Polecam Youth Complex wszystkim kobietom, które chcą zadbać o swoja skórę"
Dorota Balcerowska, Pacjentka

"Od ponad roku stosujemy w naszym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Nałęczowie preparaty IS Clinical. IS Clinical to dużo więcej niż zwyczajne kosmetyki.Wyjątkowa skuteczność i natychmiastowe efekty ich działania decydują o tym, że większość naszych Pacjentów stale ich używa"
Ośrodek Chirurgii Plastycznej - Dr. Macieja Kuczyńskiego