Drodzy Państwo,


Po raz kolejny zabieg „Red Carpet Facial” firmy iS CLINICAL zalśnił kryształowym blaskiem nagrody. W corocznym konkursie magazynu Cosmopolitan otrzymał statuetkę Prix de Beaute 2011. Jury nagrodziło zabieg wykonywany w New York Laser Center w Warszawie. Nagrodę odebrały właścicielki salonu NY LASER CENTER.

Jurorzy międzynarodowego konkursu Prix de Beaute, wręczający jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce docenili zabieg przywracający młodość i piękny wygląd twarzy przyznając mu nagrodę w kategorii najlepszy zabieg kosmetyczno - pielęgnacyjny 2011 .

„Red Carpet Facial” to wyjątkowy i ekskluzywny zabieg, który redukuje zmarszczki, przebarwienia, oczyszcza skórę i zamyka pory. Przyczyniają się do tego aktywne składniki zawarte w preparatach stosowanych do zabiegu.

Bazę zabiegu stanowią dwie silnie działające maski z serii profesjonalnych kosmetyków medycznych iS Clinical®, wzmocnione wysokiej jakości serum oraz neutralizującym kremem nawilżającym.

Pierwsza maska Intensive Resurfacing Mask powoduje delikatne złuszczanie powierzchni skóry pozostawiając ją gładką i odświeżoną. Druga - Intensive Rejuvenating Mask – działa łagodząco. Idealnie nawilża i rewitalizuje skórę, koi podrażnienia.
W drugiej części zabiegu stosuje się serum zawierające zaawansowaną witaminę C z linii Advance+ oraz wysokiej jakości serum nawilżające Hydra-Cool.

Czego możemy spodziewać się po zabiegu?
Widocznego ujędrniania skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawy nawilżenia i odżywienia skóry, głębokiego oczyszczenia i rozjaśnienia skóry matowej. Zabieg trwa około 60 minut. Zalecana kuracja to od 3 do 6 zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie.

Dziękujemy NY Laser Center za zaufanie i Gratulujemy!