Statuetka Qltowy Kosmetyk dla Active Serum

Jury nagrody Qltowy Konkurs 2010 przyznało statuetkę w kategorii Qltowe Kosmetyki Profesjonalne formule Active Serum iS Clinical®. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez profesjonalistów w branży kosmetycznej dla najlepszych produktów na rynku.

Qltowy Konkurs jest organizowany już od 14 lat. Nagrodą Qltowy Kosmetyk, Qltowa Seria, Qltowy Zabieg są wyróżniane najlepsze na polskim rynku kosmetyki, serie kosmetyków i zabiegi. Nagrodę przyznaje redakcja magazynu „Kosmetyki” przy współpracy jury złożonego ze specjalistów branży kosmetycznej. Zgłoszone do nagrody produkty są dzielone na poszczególne kategorie, spośród których jurorzy wybierają zwycięzców.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono kilkaset kosmetyków, serii kosmetycznych i zabiegów. Jury wydzieliło aż 10 kategorii. Jedną z nich była kategoria Kosmetyki Profesjonalne.

Jej zwycięzcą został preparat Active Serum iS Clinical®. To wyjątkowy kosmoceutyk chroniący przed starzeniem się skóry. Jego formuła zapewnia także doskonałe efekty w zapobieganiu trądzikowi. Rozjaśniające działanie preparatu sprawia, że skóra staje się widocznie młodsza. Działa szybko dając widoczne i długotrwałe efekty, znacznie zmniejsza delikatne i głębsze zmarszczki, ujednolica koloryt skóry i pozwala kontrolować trądzik. Jest wspaniałym preparatem dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Jego roślinny skład nie powoduje wysuszenia skóry, a pozostawia ją nawilżoną i wygładzoną. Produkt powoduje również kontrolowaną eksfoliację, czyli delikatne złuszczanie naskórka.

Już dziś Active Serum jest najchętniej i najczęściej kupowanym preparatem iS Clinical® na świecie, co świadczy o jego skuteczności i dobrej opinii wśród klientów. Nagroda Qltowy Kosmetyk jest potwierdzeniem tej oceny. Cieszymy się bardzo, że możemy się również chwalić prestiżowym tytułem Qltowego!
Statuetki Qultowy Kosmetyk 2010


Dyrektor PAD Technologies Anna Siarkiewicz-Wittliff przyjmuje Statuetkę od Redaktor Naczelnej miesięcznika „Kosmetyki” obok prowadząca uroczystość - Dorota Wellmann


Laureaci Qultowy Kosmetyk 2010 w tym Anna Siarkiewicz-Witliff – Dyrektor PAD Technologies Ltd. (pierwsza od prawej)