"Uwielbiam. iS CLINICAL jest delikatne jak kosmetyk i skuteczne jak lek.
To udany mix nauki i piękna. Na dodatek potwierdzony badaniami klinicznymi.
To działa!"

Beata Sadowska


"Produkty Is Clinical w studio Neo Lady odgrywają szczególną rolę, albowiem uzależniłam się od nich i do tego nałogu zachęcam innych.
Ten wyjątkowy i jedyny mój nałóg jest jak najbardziej pożądany i zalecany dla każdego rodzaju skóry."

Wasielewska Katarzyna, Neo Lady


"W mojej 22letniej praktyce otarłam się o wiele firm kosmetycznych, jednak tak naprawdę tylko jedna marka sprostała moim wymaganiom- jest nią Is Clinical.
Podczas dwuletniej pracy produktami Is Clinical przekonałam się, że ich kolor, zapach oraz konsystencja są odzwierciedleniem bogactwa roślinnych i biologicznych substancji aktywnych. Różnorodność wysoce skoncentrowanych, naturalnych składników umożliwia synergiczne działanie poszczególnych produktów dzięki czemu skóra wraca do nienagannej kondycji.
Moim faworytem stał się Active Serum. Testowałam wiele preparatów na przebarwienia potrądzikowe, niestety żadne z nich nie dawały efektów, jedynie złudzenie poprawy. Dlatego też, zarówno ja, jak i moi Klienci byliśmy zaskoczeni rezultatami podczas stosowania Active Serum.
Reasumując, uważam, iż stosowanie kosmeceutyków Is Clinical jest najlepszą inwestycją na przyszłość."
>
Magdalena Sokólska, Sensual Spa Instytut Urody


"Preparaty iS CLINICAL szczególnie polecam osobom z problemami skóry, dla których trudno jest dobrać odpowiednie, nie powodujące podrażnień i odczynów alergicznych kosmetyki. Klienci, którzy raz użyli kosmetyków iS CLINICAL wracają aby je zakupić i mieć wykonany zabieg.
Po zabiegach widać spektakularne efekty. Skóra jest doskonale odżywiona i zrewitalizowana."

Elżbieta Kulesza, Manufaktura Urody